image
Ogniwa Fotowoltaiczne
Fotoogniwa (PV) to urządzenia, które zamieniają energię słoneczną na elektryczną. Dzięki swojej budowie mają szerokie możliwości zastosowań, od małych do dużych instalacji elektrycznych.
image
Turbiny Wiatrowe
Elektrownie wiatrowe małej mocy doskonale nadają się do zasilania własną energią elektryczną naszych domów. Montując takie elektrownie można całkowicie uniezależnić się od zakładów energetycznych.
* *
image image

O Nas

        Naszą firmę tworzą ludzie od lat zajmujący się Odnawialnymi Źródłami Energii. Od początku naszego istnienia rozwijamy rynek fotowoltaiczny w Polsce. Przez lata istnienia na rynku możemy się pochwalić wieloma instalacjami wykonanymi w 100% przez nas (bez pod wykonastwa). Są to zarówno instalacje dołączone do sieci (on-grid), jak również autonomiczne-z akumulatorami (off-grid). Moc zainstalowanych przez nas instalacji prosumenckich (od 1 kWp do 10 kWp) przekroczyła już       120 kWp, dzięki czemu możemy pochwalić się bogatymi referencjami, co oznacza, że nasi klienci mogą być pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas usług"

        W naszej ofercie możecie państwo znaleźć panele fotowoltaiczne PV, kolektory słoneczne zwane potoczne solarami, a także coraz częściej stosowane turbiny wiatrowe.

        Głównym atutem naszej firmy jest szeroka oferta oraz indywidualne dobieranie instalacji wykorzystującej odnawialne źródła energii.

Oferta firmy to:
- panele fotowoltaiczne PV,
- kolektory słoneczne (solary),
- turbiny wiatrowe,
- pompy ciepła,
- certyfikaty i audyt energetyczny.

        Szukasz ekologicznego źródła zasilania dla Twojego domu?

        Chcesz zmniejszyć rachunki za energię?

        Jeśli tak, mamy dla Ciebie rozwiązanie-własna elektrownia, bądź panele fotowoltaiczne.

        Marzysz o tanim ogrzewaniu domu? Nic prostszego-kolektory słoneczne.

Nasza firma oferuje także kompleksowe usługi związane z certyfikatami energetycznymi oraz audytem energetycznym domów jednorodzinnych mieszkań, a także budynków przemysłowych.

                         Sam zobacz co posiadamy w ofercie.

Copyright 2015 | Alt-Energy